KURTYNY

Kurtyny

SPOILERY

Spojlery

PODWYŻSZENIA DACHOWE

Podwyższenia dachowe

 

Informujemy, że od lipca 2017 jesteśmy w posiadaniu certyfikatu PIMOT.

Ważność certyfikatu można sprawdzić tutaj: https://cert.pimot.eu/c/!07A5B

 

Zapraszamy do odwiedzania galerii. Znajdą tam Państwo nowe zdjęcia, na których prezentujemy naszą pracę. Firma Lamirs zajmuje się produkcją spojlerów dachowych, spojlerów za kabinowych, kurtyn między osiowych, podwyższeń dachowych i kabin sypialnych do samochodów ciężarowych i dostawczych większości marek europejskich. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

 

Staramy się, by oferta była przygotowana w sposób jasny i czytelny. Publikujemy zawsze najnowsze informacje. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą gdzie teraz znajdą Państwo więcej szczegółów. Zapraszamy również do przeglądania galerii w któej umieściliśmy nowe zdjęcia.


Zapraszamy serdecznie


 

Mamy przyjemność powitać Państwa na naszej nowej stronie internetowej, która pomoże Państwu w prosty, szybki i przejrzysty sposób uzyskać dostęp do wszelkich informacji dotyczących firmy i produktów. Mamy nadzieję, że nowa oprawa graficzna i funkcjonalność strony spodoba się wszystkim odwiedzającym. 

Najważniejsze zmiany to:

  • nowa oprawa graficzna,
  • wielojęzykowość (polski, angielski, duński, holenderski, niemiecki, rosyjski),
  • uaktualniona oferta produktów,
  • oraz wiele innych.
Stara i nowa strona

Chcemy zainteresować Państwa naszą ofertą oraz zachęcić do skorzystania z naszych usług. Służymy swoja wiedzą i doświadczeniem w dziedzinie wyrobów z tworzyw sztucznych oraz laminatów poliestrowych. Firma Lamirs chcąc sprostać oczekiwaniom kilentów doskonali swoje produkty i usługi.  W związku z tym prosimy o opinie i sugestie dotyczące zaprezentowanej oferty oraz nowej strony. Zachęcamy Państwa, by w razie wykazania zainteresowania kontaktowali się z naszymi pracownikami, aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje.

Zapraszamy serdecznie!

 

"Jedyną granicą kształtu jest wyobraźnia"


REFERENCJE

nijhof-wassink-logo

logo dbk

PRACA I WSPÓŁPRACA

Chętnie podejmiemy współprace z firmami w branży motoryzacyjnej oraz transportowej. Przy większym zamówieniu cena jest dostosowana indywidualnie. Zapraszamy do współpracy.


W związku ze stale zwiększającą się liczbą zamówień szukamy pracowników którzy posiadają doświadczenie w technologii laminatów oraz montażystów z prawem jazdy kategorii B. W przypadku zainteresowania prosimy o kontakt.

GDZIE JESTEŚMY?

mapa