Lamirs jest firmą produkcyjną istniejącą na rynku od 1990r. Zajmujemy się produkcją spojlerów, kurtyn międzyosiowych, kabin sypialnych oraz podwyższeń dachowych do samochodów ciężarowych i dostawczych. Wysoka jakość produkowanych przez nas wyrobów zaowocowała współpracą z dealerami i autoryzowanymi serwisami m.in. takich marek jak DAF, Volvo, Mercedes-Benz, MAN, Scania, Renault. Świadczą o tym nasze referencje. Stale doskonalimy się w produkcji z tworzyw sztucznych, wprowadzamy nowe technologie, aby sprostać oczekiwaniom Klientów. Dzięki znajomości branży oraz silnej pozycji w Polsce z łatwością mogliśmy wejść na rynki Europy.

 

"Jedyną granicą kształtu jest wyobraźnia"


REFERENCJE

nijhof-wassink-logo

logo dbk

PRACA I WSPÓŁPRACA

Chętnie podejmiemy współprace z firmami w branży motoryzacyjnej oraz transportowej. Przy większym zamówieniu cena jest dostosowana indywidualnie. Zapraszamy do współpracy.


W związku ze stale zwiększającą się liczbą zamówień szukamy pracowników którzy posiadają doświadczenie w technologii laminatów oraz montażystów z prawem jazdy kategorii B. W przypadku zainteresowania prosimy o kontakt.

GDZIE JESTEŚMY?

mapa