ROLNICTWO

Posiadamy szereg autorskich jak również praktycznych rozwiącań wyposażeniowych.

Osłona zaciemniacz wlotu powietrza
Osłona zaciemniacz wlotu powietrza

Osłona zaciemniacz wlotu powietrza (mała) Kolor czarny, Materiał ABS. Wymiar zewnętrzny 890x580x290mm.

Osłona przeznaczona jest do montazu zewnetrznego w budynkach inwentarskich w celu zaciemnienia pomieszczenia oraz jako zabezpieczenie przed wiatrem. Osłona wykonana została z mocnego i odpornego na warunki atmosferyczne materiału.

Mata pod karmnik – gładka, Materiał ABS, Grubosc 6-8mm, Wymiar 1200×1200 mm.

Mata pod karmnik/tubomat stosowana w celu ograniczenia strat w paszy po przez wyrzucanie pod ruszta oraz ochrony samych rusztow betonowych. Produkt wykonany z wysokiej jakości materiału odpornego na środki chemiczne. Ponadto Piaskowa struktura powierzchni zapewnia stabilność zwierzętom. Mata łatwa w utrzymaniu czystości

Mata pod karmnik – ryflowana,Materiał ABS, Grubosc 6-8mm, Wymiar 1000x1500mm,

Mata pod karmnik/tubomat stosowana w celu ograniczenia strat w paszy po przez wyrzucanie pod ruszta oraz ochrony samych rusztow betonowych. Produkt wykonany z wysokiej jakości materiału odpornego na środki chemiczne. Ponadto Ryflowana powierzchnia zapewnia stabilność zwierzętom. Mata łatwa w utrzymaniu czystości.

Mata pod karmnik – powleczona gumą, Materiał ABS/Guma, Grubość 6-8mm, Wymiar 1200×1200 mm.

Mata pod karmnik/tubomat stosowana w celu ograniczenia strat w paszy po przez wyrzucanie pod ruszta oraz ochrony samych rusztow betonowych. Produkt wykonany z wysokiej jakości materiału odpornego na środki chemiczne. Ponadto Gumowa powierzchnia zapewnia stabilność zwierzętom. Mata łatwa w utrzymaniu czystości

Mata legowiskowa dla prosiąt Materiał ABS/Guma, Grubość 6-8 mm, Wymiar 1200×400 mm.

Mata wykonana z wysokiej jakości materiałów odpornych na środki chemiczne. Zewnętrzna warstwa została powleczona wysokiej jakości guma która zapewnia odpowiednie warunki dla bytownia prosiąt. Powłoka z gumy pozwala na utrzymanie odpowiedniej i niezbędnej temperatury do prawidłowego funkcjonowania. Produkt łatwy w utrzymaniu czystości.