ROLNICTWO

Posiadamy szereg autorskich jak również praktycznych rozwiącań wyposażeniowych.

Osłona zaciemniacz wlotu powietrza (mała) Kolor czarny, Materiał ABS. Wymiar zewnętrzny 890x580x290mm.

Osłona przeznaczona jest do montazu zewnetrznego w budynkach inwentarskich w celu zaciemnienia pomieszczenia oraz jako zabezpieczenie przed wiatrem. Osłona wykonana została z mocnego i odpornego na warunki atmosferyczne materiału.

Mata pod karmnik – gładka, Materiał ABS, Grubosc 6-8mm, Wymiar 1200×1200 mm.

Mata pod karmnik/tubomat stosowana w celu ograniczenia strat w paszy po przez wyrzucanie pod ruszta oraz ochrony samych rusztow betonowych. Produkt wykonany z wysokiej jakości materiału odpornego na środki chemiczne. Ponadto Piaskowa struktura powierzchni zapewnia stabilność zwierzętom. Mata łatwa w utrzymaniu czystości

Mata pod karmnik – ryflowana,Materiał ABS, Grubosc 6-8mm, Wymiar 1000x1500mm,

Mata pod karmnik/tubomat stosowana w celu ograniczenia strat w paszy po przez wyrzucanie pod ruszta oraz ochrony samych rusztow betonowych. Produkt wykonany z wysokiej jakości materiału odpornego na środki chemiczne. Ponadto Ryflowana powierzchnia zapewnia stabilność zwierzętom. Mata łatwa w utrzymaniu czystości.

Mata pod karmnik – powleczona gumą, Materiał ABS/Guma, Grubość 6-8mm, Wymiar 1200×1200 mm.

Mata pod karmnik/tubomat stosowana w celu ograniczenia strat w paszy po przez wyrzucanie pod ruszta oraz ochrony samych rusztow betonowych. Produkt wykonany z wysokiej jakości materiału odpornego na środki chemiczne. Ponadto Gumowa powierzchnia zapewnia stabilność zwierzętom. Mata łatwa w utrzymaniu czystości

Mata legowiskowa dla prosiąt Materiał ABS/Guma, Grubość 6-8 mm, Wymiar 1200×400 mm.

Mata wykonana z wysokiej jakości materiałów odpornych na środki chemiczne. Zewnętrzna warstwa została powleczona wysokiej jakości guma która zapewnia odpowiednie warunki dla bytownia prosiąt. Powłoka z gumy pozwala na utrzymanie odpowiedniej i niezbędnej temperatury do prawidłowego funkcjonowania. Produkt łatwy w utrzymaniu czystości.

DanishDutchEnglishGermanPolishRussian