Spojlery do ciężarówek

Jesteśmy wiodącym producentem, spojlerów do samochodów ciężarowych tj. kurtyny międzyosiowe, spoilery dachowe i zakabinowe.

ciężarówka mercedes

Zależy nam na tym, żeby zapewnić naszym klientom dostęp jedynie do najlepszych, sprawdzonych i trwałych propozycji. To dlatego oferujemy spojlery do ciężarówek, które podwyższają standard pojazdów. Są odpowiednie dla większości europejskich marek samochodów dostawczych i ciężarowych. Warto je zamontować, ponieważ mają wpływ nie tylko na wygląd pojazdów, ale przede wszystkim na ich walory użytkowe. Spojlery nadają opływowy kształt, dzięki czemu zmniejszają opór powietrza, a przy tym ograniczają zużycie paliwa. Pozwalają na spore oszczędności w granicach do nawet około 10%!

Produkujemy również kurtyny międzyosiowe, które są kolejny elementem aerodynamicznym w ciężarówkach. Pozwalają one na dodatkowe oszczędności, ale także dostosowują samochód do unijnych norm bezpieczeństwa oraz ograniczają ewentualne zawirowania na trasie.

Spojlery do samochodów dostawczych i ciężarowych

Nasze spojlery do samochodów dostawczych i ciężarowych wykonujemy z materiałów najwyższej jakości, zapewniając ich trwałość i odporność. Malujemy je na dowolny kolor akrylowy albo metaliczny. Świadczymy również usługi montażu, a do tego zapewniamy gwarancję na zakupione u nas towary i usługi. W razie wystąpienia usterki spowodowanej wadami produkcyjnymi, materiałowymi lub niewłaściwym montażem, uznamy gwarancję! Oferujemy opiekę gwarancyjną na okres 12 miesięcy.

logo mercedes
logo scania
logo volvo
logo renault
logo daf
logo man

Dostawcze

Rolnictwo

Inne Realizacje