SPOJLERY Z INSTALACJĄ SOLARNĄ

Dzięki naszemu innowacyjnemu rozwiązaniu dbasz o środowisko i budżet firmy

Świat dynamicznie się zmienia, a na rynku nieustannie pojawiają się coraz to nowsze rozwiązania technologiczne. Nasza firma idzie z duchem czasu, oferując klientom najnowocześniejsze produkty. Nasze spojlery z instalacją solarną dobrze sprawdzają się w szczególności podczas pokonywania długich, międzynarodowych tras. Sprawiają, że kierowca jest niemal niezależny, posiadając swoją własną instalację.

Naszym klientom oferujemy spojlery, które są malowane na odpowiedni kolor, tak aby nie odznaczały się od kabiny pojazdu. Solary nie rzucają się w oczy, ponieważ ściśle przylegają do części. Każdy z paneli ma moc 110W.

Spojlery z usługą montażu

Dla naszych klientów świadczymy usługę montażu naszych spojlerów z solarami. Instalacja jest kompletna, a więc nie są wymagane jakiekolwiek dodatkowe elementy. Nasz montażysta zajmuje się również właściwym rozprowadzaniem przewodów elektrycznych po kabinie samochodu. Dużym atutem tego rozwiązania jest to, że instalacja jest odpowiednio zabezpieczona i nie ingeruje w żaden sposób w instalację elektryczną pojazdu, a więc nie wpływa na jego gwarancję! Zakup spojlera z instalacją solarną to inwestycja na długie lata, a cała konstrukcja jest trwała i odporna również na zmienne warunki atmosferyczne. Co ważne, panele solarne nie wpływają negatywnie na opływowość samochodu, a więc montaż spojlera gwarantuje lepszą aerodynamikę oraz oszczędności w zużyciu paliwa.

Nasz produkt jest wykonany z wysokiej jakości certyfikowanych materiałów.

lakierowanie spoilera

Lakierowanie

Spojler jest lakierowany w odpowiednim kolorze nadwozia. Stelaż wykonany ze stali, malowany proszkowo w celu zabezpieczania go przed korozją. Stelaż jest mocowany  w  przygotowanych przez producenta, oryginalnych punktach na kabinie samochód. Następnie do stelaża przykręcony jest spojler dwoma panelami solarnymi o mocy 110W każdy.        

Zabezpieczenie

Zabezpieczenie

Instalacja jest dodatkowo zabezpieczona. Nie ma żadnego wpływu na instalacje pojazdu oraz jego oprogramowanie. Instalacja ta jest przetestowana na setkach aut.

Spojler z Instalacją

Spojler z Instalacją

Spojler dachowy wraz z kompletną instalacją solarną.

Instalacja elektryczna

Instalacja

System całej instalacji nie ma wpływu na gwarancje, gdyż nie ingeruje w instalacje pojazdu.

Przewody Elektryczne

Przewody Elektryczne

Od paneli solarnych wyprowadzone są przewody elektryczne, które poprowadzone są po kabinie pojazdu. Ostatecznie kable wychodzące od regulatora napięcia podłączone są do instalacji ładującej akumulatory.