Spojler z laminatu

Nasi klienci mogą spodziewać się po nas jedynie najlepszej jakości wykonania. Spojler z laminatu wyróżnia się właściwym, opływowym kształtem, tak aby pełnił swoją funkcję jak najlepiej. Chodzi o to, żeby jak najbardziej ograniczyć opory powietrza w drodze, a więc zapewnić mniejsze zużycie paliwa oraz umożliwić rozwinięcie większej prędkości. W naszej ofercie można znaleźć spojlery z laminatu do różnych marek samochodów ciężarowych i dostawczych, takich jak VOLVO, Renault, DAF, MAN czy Mercedes. Co ważne, świadczymy również usługi montażu spojlerów i dajemy 12 miesięcy gwarancji zarówno na nasze produkty, jak i ich instalację.

W razie jakichkolwiek wątpliwości, zawsze warto skontaktować się z nami telefonicznie albo mailowo, w celu uzyskania informacji o szczegółach współpracy.

Zalety laminatów

Laminat to materiał bardzo wdzięczny i chętnie wykorzystywany w produkcji samochodów. Wyróżnia się niezwykłymi właściwościami, takimi jak odporność chemiczna oraz termiczna. To właśnie dlatego to tworzywo może być swobodnie wykorzystywane na zewnątrz auta. Laminat jest wielofunkcyjny, pozwala na pomalowanie go na dowolny kolor, a ponadto jest bardzo trwały i odporny na uszkodzenia, co oznacza, że jest to zakup na bardzo długi czas.